Aktualności

Diagnoza w praktyce psychologicznej

14-15 wrzesień 2018 kolejna edycja Konferencji Diagnoza w praktyce psychologicznej informacja ukaże się wkrótce!

Najbliższe warsztaty

  Jeżeli jesteś zainteresowany udziałem w szkoleniu/warsztacie, ale nie wiesz jak się do nas zgłosić zapraszamy TUTAJ lub za pośrednictwem formularza!!!              

Konferencja diagnostyczna

Zapraszamy Państwa do udziału w tym wydarzeniu!

Konferencja naukowa z cyklu " Diagnoza w praktyce psychologicznej" pt. "Diagnoza psychologiczna dzieci i młodzieży - aspekty edukacyjne, kliniczne i sądowe"

Program konferencji

 

w dniach 14-15 września 2018 Warszawa

 

I Ogólnopolska Konferencja Naukowa z cyklu "Diagnoza w praktyce psychologicznej" pt. Współczesna praktyka diagnostyczna- osiągnięcia i wyzwania, pod patronatem Ogólnopolskiej Sekcji Diagnozy PTP, oraz Pracowni Testów PTP

Tegoroczna konferencja odbyła się pod hasłem: Współczesna praktyka diagnostyczna- osiągnięcia i wyzwania. Była to trzecia z kolei konferencja, organizowana pod patronatem Sekcji.

Celem konferencji była wspólna refleksja i wymiana doświadczeń na temat aktualnego dorobku w obszarze diagnostyki psychologicznej (wyniki badań, standardy, strategie diagnostyczne, narzędzia) a także problemów związanych z diagnozą psychologiczną, oraz przykładów dobrych praktyk w tym zakresie.

Program* konferencji dostępny jest w linku

Konferencja odbyla się w 16-17 marca 2017 roku w Warszawie, w siedzibie Uniwersytetu SWPS.

 


 

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w III edycji ogólnopolskiej konferencji diagnostycznej pt. "Poszukiwany - przepis na dobrego diagnostę: poszukują badacze, dydaktycy i praktycy".