Aktualności

Diagnoza w praktyce psychologicznej

14-15 wrzesień 2018 kolejna edycja Konferencji Diagnoza w praktyce psychologicznej informacja ukaże się wkrótce!

Najbliższe warsztaty

  Jeżeli jesteś zainteresowany udziałem w szkoleniu/warsztacie, ale nie wiesz jak się do nas zgłosić zapraszamy TUTAJ lub za pośrednictwem formularza!!!              

Cykl sympozjów PSYCHOLOGIA I PSYCHOTERAPIA

Sympozja z cyklu Psychologia i psychoterapia stanowią platformę wymiany informacji pomiędzy polskimi naukowcami, prowadzącymi badania w różnych obszarach psychologii podstawowej a psychoterapeutami pracującymi w różnych ośrodkach terapeutycznych, reprezentujący różne podejścia psychoterapeutyczne.

Wspólnie dyskutowane są tematy dotyczące problematyki psychoterapii.


Szanowni Państwo,

serdecznie dziękujemy za udział w  III edycja sympozjum z cyklu „Psychologia a psychoterapia” pod tytułem „ Osobowość i temperament a psychoterapia”, które odbyło się w diach 18-19 marca 2016.

Organizatorami sympozjum były Wydziały Psychologii: Uniwersytetu SWPS i Uniwersytetu Warszawskiego oraz Akademickie Centrum Psychoterapii i Rozwoju Uniwersytetu SWPS.

Zasadniczym celem sympozjum było przyjrzenie się zagadnieniom związanym ze zmianami zachodzącymi pod wpływem psychoterapii z perspektywy wiedzy o temperamencie i mechanizmach osobowościowych badanych na gruncie psychologii podstawowej.

         


raz jeszcze dziękujemy za udział, oraz zapraszamy na następną edycję sympozjum.

Komitet  Organizacyjny i Programowy

 


 

Poniżej prezentujemy opis trzech edycji które miały miejsce.

I sympozjum

II sympozjum

III sympozjum