Aktualności

Diagnoza w praktyce psychologicznej

14-15 wrzesień 2018 kolejna edycja Konferencji Diagnoza w praktyce psychologicznej informacja ukaże się wkrótce!

Najbliższe warsztaty

  Jeżeli jesteś zainteresowany udziałem w szkoleniu/warsztacie, ale nie wiesz jak się do nas zgłosić zapraszamy TUTAJ lub za pośrednictwem formularza!!!              

Strefa psychologa

Jeśli jesteś psychologiem lub studentem psychologii zainteresowanym rozwojem zawodowy - zapraszamy Cię do naszej Strefy.

Strefę psychologa stworzyliśmy z chęci dzielenia się naszą wiedzą i doświadczeniem z psychologami, którzy na co dzień zajmują się pomaganiem lub przygotowują się do tej roli.

Jesteśmy przekonani, że praktyki psychologicznej nie da się profesjonalnie uprawiać bez kontaktu z innymi praktykami oraz możliwości stałego podnoszenia swoich umiejętności i aktualizowania wiedzy.

W ramach ośrodka szkoleniowego ACPiR oferujemy szkolenia z zakresu praktycznych umiejętności psychologicznych.
Dysponujemy salami specjalnie przygotowanymi do zajęć, podczas których pod okiem specjalistów uczyć się można praktycznych umiejętności prowadzenia

  • klinicznych wywiadów psychologicznych z pacjentem,
  • psychologicznej diagnozy klinicznej,
  • psychoterapii.

Nasi eksperci dzielą się swoim doświadczeniem i pokazują jak w praktyce łączyć wiedzę wynikającą ze współczesnych badań naukowych z procesem pomagania innym ludziom.

Jeśli jesteś psychologiem zainteresowanym rozwojem zawodowym - Zapraszamy Cię do zwiedzania naszych stron, wymiany doświadczeń oraz korzystania z naszej oferty.

Zespół ACPIR

Warto wiedzieć

  • 1
  • 2
  • 3
Prev Next
I Ogólnopolska Konferencja "Diagnoza w praktyce psychologicznej"

I Ogólnopolska Konferencja "Diagnoz…

  W dniach 16-17 marca 2017 roku w Warszawie odbyła się I Ogólnopolska Konferencja Naukowa z cyklu "Diagnoza w praktyce psychologicznej". Tematem konferencji organizowanej przez Akademickie Centrum Psychoterapii i Rozwoju, oraz Uniwersytet SWPS była "współczesna praktyka diagnostyczna- osiągnięcia i wyzwania".   Celem konferencji była wspólna refleksja i wymiana doświadczeń na temat aktualnego dorobku w...

Read more
36 Kongres PTP

36 Kongres PTP

  W terminie 21-24 września 2017r. w Gdańsku odbędzie się 36 kongres Polskiego Towarzystwa Psychologicznego pod tytułem "Psychologia dla zdrowia osoby i społeczeństwa".   W załączonym linku znajdują się szczegułowe informacje.

Read more

Profesjonalizacja zawodu psychologa

Aktualnie na świecie rozwija się nurt profesjonalizacji zawodu psychologa, który znajduje odzwierciedlenie w kształcie certyfikatów powstających zarówno w Europie (Lunt, 2011; Freeman i Steyaert, 2011) jak i w Ameryce Północnej (Belar, 2009). W oparciu o ideę kompetencji profesjonalnych w USA sformułowano odpowiednie opisy kompetencji psychologicznych (Kaslow, 2004), modele ich nauczania...

Read more

Akademickie Centrum Psychoterapii i Rozwoju SWPS

Akademickie Centrum Psychoterapii i Rozwoju (APCIR) SWPS to nowoczesny ośrodek, w skład którego wchodzi placówka medyczna świadcząca pomoc psychologiczną oraz ośrodek szkoleniowy-rozwojowy.  Świadczymy usługi psychologiczne na najwyższym poziomie, w oparciu o najlepsze standardy. Dzięki ścisłej współpracy z Wydziałem Psychologii SWPS - nasi pracownicy mają bieżący dostęp do najnowszej naukowej wiedzy z...

Read more