Aktualności

Diagnoza w praktyce psychologicznej

14-15 wrzesień 2018 kolejna edycja Konferencji Diagnoza w praktyce psychologicznej informacja ukaże się wkrótce!

Najbliższe warsztaty

  Jeżeli jesteś zainteresowany udziałem w szkoleniu/warsztacie, ale nie wiesz jak się do nas zgłosić zapraszamy TUTAJ lub za pośrednictwem formularza!!!              

Opinie stażystów

Doświadczenia stażowe

Ola BrzezińskaAleksandra Brzezińska - psycholog, absolwentka szkoleniowego stażu terapeutycznego, obecnie psychoterapeuta pracujący w ACPiR

 

 

 

 

Staż w Akademickim Centrum Psychoterapii i Rozwoju był dla mnie cennym doświadczeniem, które ukierunkowało moją dalszą drogę zawodową. Szczególnie ważna była dla mnie możliwość zdobywania wiedzy praktycznej z zakresu psychoterapii. Otrzymałam tu możliwość pracy z klientem ,- na początku jako osoba współprowadząca konsultacje wstępne, potem także jako osoba współprowadząca spotkania terapeutyczne.


Bardzo cenne było dla mnie, jako dla osoby początkującej w tej dziedzinie, poczucie bezpieczeństwa i wsparcie jakie tu otrzymałam. Wszelkie moje wątpliwości, czy obawy dotyczące pracy z klientem, mogłam omówić z członkami zespołu terapeutycznego. Miałam możliwość przyglądać się pracy doświadczonych terapeutów, uczestniczyć w spotkaniach superwizyjnych, dzięki temu mogłam czerpać z praktycznych doświadczeń innych terapeutów, a także poczuć się jak członek zespołu terapeutycznego.


Czułam także duże zaufanie ze strony osób prowadzących staż, co niewątpliwie pomogło mi samej odważniej podejmować wyzwania, jakimi były dla mnie samodzielne spotkania z klientami. Te wszystkie doświadczenia sprawiły, że zapragnęłam pracować w zawodzie psychoterapeuty. Zdecydowałam się więc na zmianę swoich planów zawodowych i podjęłam dalsze studia w kierunku psychoterapii.