logo_acpirpomoc

Umów wizytę

Spotkanie z psychologiem można umówić telefonicznie, e-mailowo lub osobiście w recepcji ACPiR 

 • telefony: 22 517 99 65, 22 517 99 66
 • e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • adres: ul. Gocławska 12, Warszawa

Pracownik recepcji umówi Państwa na spotkanie z psychologiem w najbliższym możliwym terminie.

 

Zamów wizytę 

Umówienie pierwszej wizyty:

Umawiając spotkanie asystent zapyta Państwa o następujące informacje:

 • imię i nazwisko
 • datę urodzenia [wiek?]
 • czy jesteście Państwo pracownikami lub studentami Uniwersytetu SWPS
 • czy korzystaliście kiedykolwiek wcześniej z pomocy psychologicznej lub psychiatrycznej
 • z jakiego typu problemem/sprawą zgłaszacie się Państwo do nas.

Jeśli zgłaszacie się Państwo w sprawie dziecka, asystent zapyta o:

 • imię i nazwisko rodzica/opiekuna
 • imię i nazwisko dziecka
 • datę urodzenia dziecka [wiek?]
 • czy jesteście Państwo pracownikami lub studentami Uniwersytetu SWPS
 • czy wasze dziecko korzystało kiedykolwiek wcześniej z pomocy psychologicznej lub psychiatrycznej
 • czy bierze jakieś leki
 • z jakiego typu problemem zgłaszacie się Państwo do nas.

 

Jak przebiega proces rejestracji


Uprzejmie prosimy o przyjście kilka minut wcześniej przed pierwszą wizytą – pracownik recepcji założy Państwu kartę pacjenta. Podczas procesu rejestracji pracownik recepcji poprosi Państwa o:

• państwa dane: imię i nazwisko, nr PESEL, adres zamieszkania
• okazanie dowolnego dokumentu ze zdjęciem, mogącego potwierdzić Państwa tożsamość
• wyrażenie na piśmie zgody na przetwarzanie Państwa danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji świadczeń psychologicznych w naszej Poradni Psychologicznej,
Ponieważ nasza poradnia jest podmiotem leczniczym w związku z czym, zgodnie z obowiązującymi przepisami, pracownik rejestracji poprosi także o wypełnienie oświadczenia, w którym wyrażą Państwo swoją wolę w sprawie udostępniania (lub nie) wskazanej przez Państwa osobie swojej dokumentacji medycznej.
Dokonanie rejestracji jest warunkiem niezbędnym do tego, byśmy mogli świadczyć Państwu nasze usługi.

 

1. Administratorem danych jest Novam Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Chodakowska 19/31, (03-815, Warszawa).

2. Dane będą przetwarzane:

a) realizacji udziału w konsultacjach lub/i sesjach psychologicznych na podstawie art. 6 ust. 1 lit b RODO (wykonanie niezbędnych czynności do zawarcia umowy oraz do realizacji jej warunków)

b) w celu dochodzenia lub obrony przed ewentualnymi roszczeniami na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f (prawnie uzasadniony interes administratora)

c) w celach rozrachunkowych na podstawie art. 6 ust. 1 lit. c ( wypełnienie obowiązku prawnego ciążącego na administratorze);

3. Okres przechowywania danych - Dane będą przychowywane przez okres wskazany przepisami prawa tj. 20 lat.

4. Odbiorcami danych osobowych klienta będą:

 • pracownicy i współpracownicy Novam Sp. z o.o., którzy będą mieć dostęp do Pani/ Pana danych osobowych w związku z wykonywaniem powierzonych im obowiązków,
 • podmioty obsługujące program służący do rejestracji klientów, oraz inne podmioty przetwarzające, którym Spółka zleci czynności wymagające przetwarzania danych osobowych (księgowość, hosting)
 • dostawcy usług informatycznych
 • podmioty, które moga zażądać przekazania danych na podstawie obowiązujących przepisów prawa
 • uczelnie wyższe, korzystające z danych statystycznych w wersji zanonimizowanej w celach naukowych

5. Zebrane dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/ organizacji międzynarodowej.

6. Klinet posiada prawo dostepu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, ograniczone przepisami ustawy o Prawach Pacjenta i Rzeczniku Praw Pacjenta.

7. Klient posiada prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, gdy uzna, iż przetwarzanie jego danych osobowych narusza przepisy RODO lub inne przepisy określające sposób przetwarzania i ochrony danych osobowych.

8. Podanie przez klienta danych osobowych jest dobrowolne, lecz niezbędne do zrealizowania udziału w konsultacjach.

W celu skorzystania z przysługujących Państwu praw należy kontaktować się z naszym Inspoektorem Ochrony Danych poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  lub pocztą tradycyjną pod adresem Novam Sp. z o.o.

Ponadto nasz Inspektor udzieli odpowiedzi na wszelkie pytania dotyczące przetwarzania i ochrony danych osobowych oraz rozpatrzy każdą ewentualną skargę dotyczącą przetwarzania Państwa danych.

 

Zniżki dla studentów Uniwersytetu SWPS

Uprzejmie informujemy że od października 2014 r.  10% zniżki na spotkania konsultacyjne oraz sesje terapeutyczne dla studentów Uniwersytetu SWPS rozpoczynających spotkania obowiązywać będą w godzinach od 09:00 do 16:00. W przypadku jednorazowego przesunięcia spotkania na późniejszą godzinę na prośbę terapeuty zniżka zostanie uwzględniona.

 

Akademickie Centrum Psychoterapii SWPS oferuje zniżkę 10% na udział w grupie interpersonalnej dla osób posiadających Kartę Warszawiaka przy zgłoszeniu do 31.03.2018 r. oraz zniżkę 10% na konsultacje psychologiczne, sesje psychoterapii indywidualnej dla dorosłych i dzieci w godzinach wizyt od 9:00 - 16:00 dla osób posiadających Kartę Warszawiaka lub Kartę Młodego Warszawiaka, oferta obowiązuje do dnia 20.03.2019 r. 

banner KW biale tlo www 1 smallnaklejka honorowanie KMW i KWsmall

 

 

 Bezpłatne konsultacje w ACPiR

Warto wiedzieć

 • 1
 • 2
 • 3
Prev Next

Psychoterapia szyta na miarę

Kiedyś psychoterapeuci wiedzę o tym, co jest dla kogo dobre wynosili z teorii. Różne teorie oferowały różne recepty na to, jak pomagać ludziom i stymulować wewnętrzny rozwój człowieka. Teraz mamy też wyniki badań empirycznych, które pomagają w uporządkowaniu wiedzy o tym, jaka pomoc dla kogo będzie najbardziej efektywna. Znaczenie ma,...

Read more

Jak okiełznać czterolatka?

– Mamo, nudzi mi się! – Olek podchodzi do rozmawiającej przez telefon Asi, łapie ją za rękę i ciągnie do siebie.– Nie przeszkadzaj mi teraz, nie widzisz, że rozmawiam z ciocią? – Asia próbuje wyplątać swoją dłoń z uchwytu synka. – Idź i się pobaw. Wymyśl coś sobie, inteligentne dzieci...

Read more

Skąd się biorą dziecięce lęki? (Podpowia…

Czego boją się dzieci: Lęk to naturalna reakcja, która chroni dziecko przed różnymi niebezpiecznymi sytuacjami. W toku rozwoju dziecko doświadcza różnego rodzaju lęków, charakterystycznych dla wieku. Większość z nich zanika wraz z tym jak dziecko uczy się czego może się spodziewać w różnych sytuacjach i jak sobie z tym radzić. Niemowlę boi...

Read more

Z PSYCHOniezbędnika