Aktualności

Diagnoza w praktyce psychologicznej

14-15 wrzesień 2018 kolejna edycja Konferencji Diagnoza w praktyce psychologicznej informacja ukaże się wkrótce!

Najbliższe warsztaty

  Jeżeli jesteś zainteresowany udziałem w szkoleniu/warsztacie, ale nie wiesz jak się do nas zgłosić zapraszamy TUTAJ lub za pośrednictwem formularza!!!              

Minnesocki Wielowymiarowy Inwentarz Osobowości - 2 (MMPI-2)

MMPI-2

Szkolenie dotyczące polskiej adaptacji najnowszej wersji narzędzia MMPI - 2.

Minnesocki Wielowymiarowy Inwentarz Osobowości-2 (MMPI-2) to samoopisowy kwestionariusz służący do badania osobowości o bardzo szerokim zakresie stosowania, przede wszystkim w kontekście klinicznym (diagnoza zaburzeń psychicznych i osobowości), jest również coraz częściej stosowany w diagnozie nieklinicznej.

Dla Kogo?

Warsztat skierowany jest do studentów wyższych roczników psychologii oraz dla psychologów zainteresowanych pogłębieniem wiedzy o MMPI-2

Cele warsztatu:

 • zapoznanie się ze wskazówkami dotyczącymi używania kwestionariusza MMPI-2, procedurą jego przeprowadzania,
 • dostarczenie informacji służących obliczaniu i interpretacji uzyskanych wyników,
 • obliczanie wyników oraz ich analizę w połączeniu z informacjami ogólnymi na temat charakterystyki i interpretacji poszczególnych typów skal oraz profilu.

Korzyści z udziału w warsztacie:

 • pogłębienie wiedzy na temat stosowania kwestionariusza MMPI-2,
 • poszerzenie wiedzy o sposobie obliczania wyników,
 • umiejętność charakterystyki skal zawartych w MMPI-2,
 • poszerzenie umiejętności interpretacji wyników.

Przebieg warsztatu:

Podczas warsztatu zostanie zaprezentowany kwestionariusz MMPI-2 z omówieniem zasad jego stosowania. Szczegółowo omówiona zostanie budowa kwestionariusza oraz zasady oceny i interpretacji wyników. Część czasu będzie poświęcona na ćwiczenie na przykładach sposobu obliczania wyników i ich interpretowania.

Termin warsztatu:

informacja ukaże się wkrótce

Koszt udziału:

I termin wpłat - minimum miesiąc przed terminem szkolenia

470 zł - pełna cena

423 zł - cena ze zniżką

II termin wpłat - wpłata na mniej niż miesiąc przed terminem szkolenia

520 zł - pełna cena

468 zł - cena ze zniżką

 

Prowadzący:

Lidia Pacholec - psycholog, diagnosta, psychoterapeuta

 

Skuteczność naszych warsztatów:

Poniżej przedstawiamy wykres prezentujący opinię na temat warsztatu MMPi-2 wyrażone za pomocą anonimowej ankiety przez uczestnikow warsztatu, który odbył się we wrześniu 2017

MWIO-2 wrzesień 2017

Wybrane komentarze uczestników:

 • zdecydowanie będe polecać warsztat Pani mgr Pacholec. Wiedza przekazywana w jasny, kompetentny sposób. Biorąc pod uwagę, że przed zgłoszeniem się na warsztat nie wiedziałam nic o teście- mam poczucie, że dostałam rzetelną wiedzę dotyczacą podstaw stosowania testu (do dalszego stosowania)
 • Prowadzony w ciekawy, przystępny sposób.Dostosowany do oczekiwań grupy (indywidualnych uczestników) Forma warsztatowa - teoria+ praktyka. Prowadząca upewnia się czy jest rozumiana, udziela ciekawych, praktycznych rad.
 • Warsztat wzbogacający wiedzę psychologa, szczególnie na początku drogi zawodowej. Prowadząca przekazała wiedzę w sposób jasny i klarowny.
 • Zdecydwanie polecam, rzetelny przystępny warsztat

 

Poniżej przedstawiamy wykres prezentujący opinie na temat warsztatu MMPI-2 wyrażone za pomocą anonimowej ankiety przez uczestników warsztatu, który odbył się w kwietniu 2017r.

mmpikwiecień2017

Wybrane komentarze uczestników:

 • "Zdecydowanie polecam warsztat MMPI-2 prowadzony przez p. Lidię Pacholec wszystkim, którzy planują pracować przy użyciu narzędzia MMPI-2."
 • "Warsztat zdecydowanie do polecenia. Treści przekazywane jasno. Kompetentna prowadząca, miła atmosfera. Duża ilość przydatnych informacji zarówno teoretycznych jak i praktycznych"
 • "Wiedza niezbędna dla praktykującego psychologa"
 • "Rzetelne konkretne informacje. Materiał przekazany w jasny, przystępny sposób. Prowadzenie szkolenia w ciekawy sposób, wzbudzający zainteresowanie, czas szybko leci. Prowadząca świetnie przygotowana, miło słucha się tego co mówi, informacje przekazywane w jasny zrozumiały sposób"

Poniżej przedstawiamy wykres prezentujący opinie na temat warsztatu MMPI-2 wyrażone za pomocą anonimowej ankiety przez uczestników warsztatu, który odbył się w marcu 2017r.

mmpi03.2017

Wybrane komentarze uczestników:

 • "warsztat rozjaśnia wiele wątpliwości dotyczących analizy testu MMPI-2, zachęcałabym do korzystania w celu poszerzenia swojej wiedzy w tym obszarze"
 • "świetnie przeprowadzony, bardzo przydatny, dużo wyniosłam dla mojej praktyki zawodowej. Jasno podana informacja, bardzo polecam wszystkim"
 • "warsztat bardzo ciekawie prowadzony, bardzo duże zaangażowanie prowadzącej, szerokie kompendium wiedzy, zdobycie wiedzy pozwalające na stosowanie Inwentarza."
 • "Dobrze przygotowany pod względem merytorycznym, umożliwijącym pracę z narzędziem na tyle, ze bez problemu pozwala na samodzielne przejście przez procedurę wypełniania, zliczania wyników i wysuwania hipotez oraz ich weryfikowania"
 • "warsztat ciekawy, nie nudny, skłania do działania, wzbogacił wiedzę. Informacje przekazane w sposób klarowny. POLECAM!"

 

 

Poniżej przedstawiamy wykres prezentujący opinie na temat warsztatu MMPI-2 wyrażone za pomocą anonimowej ankiety przez uczestników warsztatu, który odbył się w styczniu 2017r.

mmpi 21-22.01.2017

Wybrane komentarze uczestników:

 • "warsztat bardzo interesujący, wiedza przekazana w interesujący oraz przystępny sposób. Prowadząca- pełen profesjonalizm"
 • "bardzo dobry warsztat, bardzo kompetentna prowadząca. Materiał przekazany w sposób klarowny i wyczerpujący"
 • "Warsztat prowadzony bardzo czytelnie i zrozumiale, Prowadząca doskonale przygotowana. Można wszystko przyswoić w 100% zdecydowanie polecam"
 • "interesujący, przeprowadzony sprawnie, wysoki poziom merytoryczny"
 • "warsztat bardzo praktyczny, oparty na analizie konkretnych przypadków, profesjonalizm i bardzo duże zaangażowanie osoby prowadzącej" 

 

 

 

 

 

Warto wiedzieć

 • 1
 • 2
 • 3
Prev Next
I Ogólnopolska Konferencja "Diagnoza w praktyce psychologicznej"

I Ogólnopolska Konferencja "Diagnoz…

  W dniach 16-17 marca 2017 roku w Warszawie odbyła się I Ogólnopolska Konferencja Naukowa z cyklu "Diagnoza w praktyce psychologicznej". Tematem konferencji organizowanej przez Akademickie Centrum Psychoterapii i Rozwoju, oraz Uniwersytet SWPS była "współczesna praktyka diagnostyczna- osiągnięcia i wyzwania".   Celem konferencji była wspólna refleksja i wymiana doświadczeń na temat aktualnego dorobku w...

Read more
36 Kongres PTP

36 Kongres PTP

  W terminie 21-24 września 2017r. w Gdańsku odbędzie się 36 kongres Polskiego Towarzystwa Psychologicznego pod tytułem "Psychologia dla zdrowia osoby i społeczeństwa".   W załączonym linku znajdują się szczegułowe informacje.

Read more

Profesjonalizacja zawodu psychologa

Aktualnie na świecie rozwija się nurt profesjonalizacji zawodu psychologa, który znajduje odzwierciedlenie w kształcie certyfikatów powstających zarówno w Europie (Lunt, 2011; Freeman i Steyaert, 2011) jak i w Ameryce Północnej (Belar, 2009). W oparciu o ideę kompetencji profesjonalnych w USA sformułowano odpowiednie opisy kompetencji psychologicznych (Kaslow, 2004), modele ich nauczania...

Read more

Akademickie Centrum Psychoterapii i Rozwoju SWPS

Akademickie Centrum Psychoterapii i Rozwoju (APCIR) SWPS to nowoczesny ośrodek, w skład którego wchodzi placówka medyczna świadcząca pomoc psychologiczną oraz ośrodek szkoleniowy-rozwojowy.  Świadczymy usługi psychologiczne na najwyższym poziomie, w oparciu o najlepsze standardy. Dzięki ścisłej współpracy z Wydziałem Psychologii SWPS - nasi pracownicy mają bieżący dostęp do najnowszej naukowej wiedzy z...

Read more