Aktualności

Diagnoza w praktyce psychologicznej

14-15 wrzesień 2018 kolejna edycja Konferencji Diagnoza w praktyce psychologicznej informacja ukaże się wkrótce!

Najbliższe warsztaty

  Jeżeli jesteś zainteresowany udziałem w szkoleniu/warsztacie, ale nie wiesz jak się do nas zgłosić zapraszamy TUTAJ lub za pośrednictwem formularza!!!              

Marta Lizis-Młodożeniec

marta.najnowszeMarta Lizis-Młodożeniec - psycholog, psychoterapeuta

Ukończona uczelnia:

     • Uniwersytet Warszawski,  Wydział Psychologi

 

 

 

 

 

 

W Strefie Psychologa zajmuje się:

Doświadczenie dydaktyczne:

 • Popularyzuje wiedzę z zakresu psychologii, pisze artykuły i udziela wywiadów do prasy i radia.
 • Jest autorką rozdziału na temat metod Dialogu Motywującego w książce „Dialog motywujący w teorii i praktyce. Motywowanie do zmiany w pracy socjalnej i terapii.".
 • Posiada doświadczenie w prowadzeniu zajęć dydaktycznych z zakresu terapii dla osób szkolących się do pracy w zawodzie psychoterapeuty (ośrodek INTRA i SWPS).
 • Prowadzi warsztaty z zakresu Dialogu Motywującego dla pracowników socjalnych, terapeutów uzależnień oraz kuratorów sądowych.

Członkostwo w organizacjach:

 • Polskie Towarzystwo Terapii Poznawczej i Behawioralnej
 • Polskie Towarzystwo Terapii Motywującej.

Zespół strefy psychologa

Warto wiedzieć

 • 1
 • 2
 • 3
Prev Next
I Ogólnopolska Konferencja "Diagnoza w praktyce psychologicznej"

I Ogólnopolska Konferencja "Diagnoz…

  W dniach 16-17 marca 2017 roku w Warszawie odbyła się I Ogólnopolska Konferencja Naukowa z cyklu "Diagnoza w praktyce psychologicznej". Tematem konferencji organizowanej przez Akademickie Centrum Psychoterapii i Rozwoju, oraz Uniwersytet SWPS była "współczesna praktyka diagnostyczna- osiągnięcia i wyzwania".   Celem konferencji była wspólna refleksja i wymiana doświadczeń na temat aktualnego dorobku w...

Read more
36 Kongres PTP

36 Kongres PTP

  W terminie 21-24 września 2017r. w Gdańsku odbędzie się 36 kongres Polskiego Towarzystwa Psychologicznego pod tytułem "Psychologia dla zdrowia osoby i społeczeństwa".   W załączonym linku znajdują się szczegułowe informacje.

Read more

Profesjonalizacja zawodu psychologa

Aktualnie na świecie rozwija się nurt profesjonalizacji zawodu psychologa, który znajduje odzwierciedlenie w kształcie certyfikatów powstających zarówno w Europie (Lunt, 2011; Freeman i Steyaert, 2011) jak i w Ameryce Północnej (Belar, 2009). W oparciu o ideę kompetencji profesjonalnych w USA sformułowano odpowiednie opisy kompetencji psychologicznych (Kaslow, 2004), modele ich nauczania...

Read more

Akademickie Centrum Psychoterapii i Rozwoju SWPS

Akademickie Centrum Psychoterapii i Rozwoju (APCIR) SWPS to nowoczesny ośrodek, w skład którego wchodzi placówka medyczna świadcząca pomoc psychologiczną oraz ośrodek szkoleniowy-rozwojowy.  Świadczymy usługi psychologiczne na najwyższym poziomie, w oparciu o najlepsze standardy. Dzięki ścisłej współpracy z Wydziałem Psychologii SWPS - nasi pracownicy mają bieżący dostęp do najnowszej naukowej wiedzy z...

Read more